Miody dla dzieci

Miód dla dzieci jest zalecany w diecie już od 1 roku życia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo miody dla dzieci w różnych smakach i kolorach. Miody dla dzieci Doktor Miodek charakteryzuje słodycz, dzięki której możemy zaskarbić sobie uznanie w oczach dziecka. Kremowa konsystencja pozwoli nam smarować kanapki, naleśniki i inne potrawy.

Miód dla dzieci to świetna alternatywa ograniczenia w diecie niezdrowego cukru. Regularnie stosowanie miodów w diecie dziecka ułatwia spanie w chorobie, działa wykrztuśnie, sprzyja walce z infekcjami układu oddechowego, łagodzi ból gardła. Z uwagi na wartości odżywcze – inne dla każdego gatunku miodu – dostarcza mnóstwa witamin i minerałów.

Aktywne filtry

Dostępność: 72 W magazynie
 • Wysokogatunkowy miód wielokwiatowy

 • 10% pierzgi pszczelej

 • Wzmacniająco w trakcie oraz po przewlekłych stanach chorobowych

 • Wzmacnia i regeneruje organizm

 • Wspomaga układ pokarmowy

 • Naturalnie występujące bakterie kwasu mlekowego

Dostępność: 79 W magazynie
 • Wysokogatunkowy miód wielokwiatowy

 • 10% pierzgi pszczelej

 • Wzmacniająco w trakcie oraz po przewlekłych stanach chorobowych

 • Wzmacnia i regeneruje organizm

 • Wspomaga układ pokarmowy

 • Naturalnie występujące bakterie kwasu mlekowego

Naturalny miód - dlaczego jest polecany dzieciom?

Miód to naturalny produkt spożywczy, wytwarzany przez pszczoły. Te, zbierając z roślin nektar, swoją ciężką pracą zmieniają go w miód. Zebrany z plastrów pokrytych woskiem zostaje odwirowany i przelany przez pszczelarza do słoików. Tak wytworzony naturalny miód ma właściwości smakowe i zdrowotne. Nie daj się oszukać miodom z supermarketów - łatwo natknąć się tam na tzw. sztuczny miód, czy podrobiony miód - z prawdziwym miodem nie mający nic wspólnego. Kupując naturalny miód Doktor Miodek - wtedy masz pewność, że kupujesz zdrowo, mądrze i dobrze, a swoim zakupem wspierasz polskie pszczelarstwo.

Prawdziwy miód – który polecany jest dzieciom?

Lokalna pasieka i zaufany dostawca to kwestia dzisiaj najważniejsza, kiedy chcesz mieć pewność co do pochodzenia Twojego miodu. W sklepie internetowym Doktor Miodek współpracujemy tylko z pszczołami oraz naturą, a do słoików przelewamy jedynie dar naszej letniej pracy, naturalny miód pszczeli. Pszczela apteka, czy miód z dodatkami, to potencjalnie najlepszy wybór dla twojego dziecka. Potwierdza to doskonały smak, aromat  i nieocenione właściwości zdrowotne. Miód naturalny od prawdziwego pszczelarza sprawdza się w kuchni, w terapiach leczniczych oraz w kosmetyce i codziennej pielęgnacji

W ofercie Doktor Miodek Gospodarstwo Pszczelarskie każdy znajdzie coś dla starszych i młodszych - mamy bogaty wybór miodów tradycyjnych, miodów z dodatkami, oraz z apteki pszczelej, które swoim smakiem potrafią pozytywnie zaskoczyć. Bywają ostrzejsze, bardziej i mniej wyraziste, o kwiatowym lub kwaskowym aromacie. W zależności od tego, z jakich roślin zbierany jest nektar, każdy prawdziwy miód smakuje i pachnie inaczej. W alternatywie do naturalnych miodów klasycznych, oferujemy również miody z dodatkami - to nadal prawdziwe miody, wzbogacone jedynie naturalnymi dodatkami. Owoce liofilizowane, przyprawy - do naszych miodów pszczelich dodajemy tylko to, co dobre i zdrowe, by wzbogacić ich smak i terapeutyczne właściwości.

Miód naturalny pszczeli jako codzienny dodatek dla twojego dziecka

Pszczoły to nasi przyjaciele, a pszczelarstwo to nasza rodzinna pasja - na jej mocy pragniemy podzielić się tym, co udaje nam się pozyskać. Dostępność miodów w naszym sklepie internetowym może ułatwić podaniu dziecku to co najlepsze z natury. Postaw na jakość i tradycje ze ściany wschodniej województwa Podlaskiego. Dziel się radością oraz zdrowiem z bliskimi. Podaruj im to co najlepsze, niech miód zagości na trwałe w twoim jadłospisie i twoich najbliższych.