Świece z wosku pszczelego Doktor Miodek®

Świece z naturalnego wosku pszczelego 100%. Niech zapach naturalnego wosku pszczelego rozgości w całym twoim domu. Aromat wosku nawet po zgaszeniu zostaje z nami na długie godziny. Dodatkowo ujemne jony z płomienia świecy z wosku pszczelego oczyszczają powietrze, łagodząc przy tym dolegliwości związane z nieżytem górnych dróg oddechowych, chorób płuc, alergii oraz astmy. Zadbaj o komfort i naturalną aurę w twoim domu.

Aktywne filtry

Naturalne świece z wosku pszczelego – dobro natury w zasięgu ręki

Naturalne świece z wosku pszczelego powstają w pasji właścicielki naszej firmy - Anny . Każdy produkt pochodzący z gniazda tych małych, pracowitych owadów jest niezwykle cenny – nie inaczej jest właśnie z woskiem, który wydziela delikatny aromat miodu, skojarzy się bez względu na porę roku z zapachem ula i pszczół!

Świeca z naturalnego wosku – wyjątkowy pomysł na oryginalny prezent

Wyjątkowy wzór na świecy, jej uroczy kształt i niesamowity zapach, który wydziela paląc się – to brzmi jak idealny prezent dla bliskiej osoby! Świece z wosku pszczelego doskonale nadają się do wręczenia nie tylko osobom lubiącym piękno i aromaterapię, ale również wszystkim, którym chce się sprezentować coś niepowtarzalnego.

Świece z wosku – dlaczego są takie wyjątkowe?

W sklepie internetowym Doktor Miodek można znaleźć świece produkowane z naturalnego wosku. Warto zwrócić uwagę na szeroki asortyment kształtów świec z wosku pszczelego oraz niesamowitą jakość, którą można poczuć trakcie wypalania – produkt nie dymi i zostawia po sobie perfekcyjny naturalny aromat

Świece z wosku pszczelego wykorzystywane są również podczas mszy w kościele czy cerkwi – właśnie z uwagi na ich szczególny zapach i właściwości. Jony ujemne wydzielane podczas spalania świecy woskowej doskonale oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń. Dzięki temu świece z wosku pszczelego są idealne dla alergików i astmatyków. Wosk pszczeli to bardzo cenna substancja, którą z pewnością pokochają osoby doceniające właściwości prozdrowotne miodu oraz innych produktów pszczelich. To produkt, który naprawdę warto sprawdzić – dla własnego lepszego samopoczucia i uzyskania niepowtarzalnego wystroju wnętrza!

Dlaczego świeca z naturalnego wosku pszczelego od Doktor Miodek?

Naturalne produkty pszczele oferujemy pod marką Doktor Miodek, gospodarstwo rodzinne z tradycjami od 1977 roku. Produkty pszczele, które są pozyskiwane tradycyjnymi metodami. Od ponad 40 lat zajmujemy się hodowlą pszczelą, dzięki której, otrzymujemy jeden z najcenniejszych produktów pszczelich jakim jest miód i inne naturalne produkty pszczele prosto z pasieki.