Miody z dodatkami Doktor Miodek®

Miody z dodatkami, produkt pszczeli dla najmłodszych i nie tylko! Jeżeli jesteś smakoszem miodu naturalnego - mamy dla Ciebie ciekawą ofertę. Miody z dodatkami, czyli inne spojrzenie na pszczeli produkt jakim jest miód. Połączenie tradycyjnych miodów oraz owoców oraz przypraw to gwarancja nowych doznań smakowych. Spróbuj miodów z dodatkami - owocami! Miód z maliną, miód z porzeczką i miód z cynamonem to miody z dodatkami na słodko. Celujesz w zdrowe słodycze? Ta kategoria spełni twoje smakowite oczekiwania.

Aktywne filtry

Miód z dodatkami - Miody z dodatkami Doktor Miodek

Do naszych wysoko gatunkowych miodów wielokwiatowych zdecydowaliśmy dodać kwaśne owoce czy wyczuwalne przyprawy. Proces przeprowadzamy w kontrolowanych warunkach. Kremowanie trwa około dwóch dób oraz interwały mieszania są przeprowadzone w jednakowych odstępach czasowych, dzięki temu uzyskujemy jednolity, aromatyczny miód z dodatkami. Produkt spożywczy pszczeli na bazie miodu naturalnego, chętnie wybierają najmłodsi ze względu na atrakcyjny wygląd oraz smak, z kolei rodzice chcą swoim podopiecznym „przemycić” źródło witamin zawartych zarówno w miodzie wielokwiatowym jak i w owocach liofilizowanych.

Owoce liofilizowane jako dodatek do miodu?

Owce liofilizowane są mocno skoncentrowane, że jedna porcja dostarcza wiele witamin i minerałów. Badania wykazały, że takie owoce zachowują do 90 proc. swojej pierwotnej wartości odżywczej! Nie musisz jeść świeżych owoców, aby otrzymać dużą dawkę fosforu, potasu, kwasu foliowego, wapnia, żelaza i magnezu.

Przyprawy z dalekich stron świata jako dodatek do miodu?

Rewelacyjnym przykładem przyprawy jest cynamon. Jedna z najczęściej stosowanych w kuchni przypraw. Wspaniały aromat idealnie dopełnia smak jabłek, gruszek czy śliwek, a teraz jest dodana do miodu. Dodajemy go również do tradycyjnej szarlotki, kompotów, naleśników, a nawet kawy. Ale ma on o wiele więcej zastosowań kulinarnych. Co więcej - przyprawa ta nie tylko podkreśla smak deserów i napojów, ale ma również pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Cynamon Cejloński jako dodatek do miodu idealne połączenie dwóch zdrowych produktów

Zastosowanie miodu z dodatkami

Naturalne miody z dodatkami mają niezastąpione działanie wspomagające układ odpornościowy.

Wpływają korzystnie na układ krążenia,

Wspomagają przy przeziębieniach, 

Są doskonałym źródłem energii (zdrowy zamiennik chemicznych słodzików),

Łagodzą objawy ze strony górnych dróg oddechowych,

Źródło witamin i błonnika,

Znajduje zastosowanie w kuchni jako dodatek do deserów oraz innych dań gotowych np. lodów.

Gdzie kupić miód z dodatkami?

Doktor Miodek jest gospodarstwem rodzinnym, które z pasją oraz dbałością o wszystkie szczegóły pozyskuje oraz konfekcjonuje produkty pszczele. Nasze miody z dodatkami wyróżnia na tle konkurencji nie tylko pochodzenie i estetyczne opakowanie zewnętrzne, lecz tak naprawdę najważniejszy aspekt - zawartość. Nasza marka to wieloletnie doświadczenie w branży pszczelarskiej które przekłada się na sukces naszych finalnych produktów pszczelich. Naszą oceną, są nasi klienci którzy oceniają nasze produkty jako naturalnie wybitne.