KIERMASZ SADZONEK LEŚNYCH I OZDOBNYCH „LAS BLIŻEJ NAS”

KIERMASZ SADZONEK LEŚNYCH I OZDOBNYCH „LAS BLIŻEJ NAS”

Mamy niewątpliwą przyjemność przekazać Państwu informację o terminach kolejnych edycji KIERMASZU SADZONEK LEŚNYCH I OZDOBNYCH „LAS BLIŻEJ NAS”, który odbędzie się na terenie Leśnego Zakładu Usługowego „Lasbud” Sp. z o.o. w Zaściankach k. Białegostoku przy ul. Szosa Baranowicka 39

23-24 kwietnia 2016 r. (sobota-niedziela)
Wiosenny XIII KIERMASZ SADZONEK LEŚNYCH I OZDOBNYCH „LAS BLIŻEJ NAS”


Kiermasz organizowany jest pod patronatem Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, lokalnych władz i mediów regionalnych. Kiermasz Sadzonek Leśnych i Ozdobnych ma na celu promocję zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Jak co roku nadleśnictwa zaprezentują ofertę sadzonek produkowanych w swoich szkółkach – będą to zarówno rośliny w doniczkach jak i, bardzo popularne wśród uczestników Kiermaszu, sadzonki z odkrytym systemem korzeniowym. Goście Kiermaszu mogą liczyć na wysoką jakość drzewek i krzewów oraz na fachowe doradztwo pracowników nadleśnictw. Uczestnicy Kiermaszu spotkają się z bogatą ofertą roślin ozdobnych, drzewek i krzewów owocowych, cebul, bylin oraz akcesoriów ogrodniczych.

Tradycyjnie podczas Kiermaszu kontynuowana będzie akcja „DRZEWKO ZA MAKULATURĘ”, która cieszy się olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Białegostoku i okolic. Ta cykliczna inicjatywa ma na celu uświadomienie jak wiele można zrobić dla środowiska naturalnego przez podstawową segregację śmieci. Sadzonka wędrująca do osoby oddającej makulaturę jest z pewnością symbolem efektu, który można osiągnąć poprzez właściwą gospodarkę odpadami. Tym efektem jest zielone, zdrowe i zadbaneŚRODOWISKO NATURALNE.

Szczegółowe informacje dotyczące programu kiermaszu wiosennego i jesiennego oraz materiały zgłoszeniowe dla wystawców ukażą się w późniejszym terminie.

W tym niewątpliwie ciekawym miejscu znajdą Państwo także nasze stanowisko z miodami. Będzie można zaopatrzyć się i spróbować w produkty Doktor Miodek.

Zapraszamy !!

Odnośnik: http://www.lasbud.bialystok.pl/kiermasz

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Niewidoczny)
   Telefon: (Niewidoczny)
* Komentarz:
Kod bezpieczeństwa